فیلتر کن با

برند
جنسیت
رده سنی
نوع مو
تعداد در بسته
قیمت
تومان تومان
فیلتر کردن محصولات
برگشت به کاسه و فرچه رنگ مو

فرچه رنگ مو

خرید فرچه رنگ مو

فرچه رنگ مو - قیمت فرچه رنگ - خرید انواع برس رنگ مو آرایشگری

این محصول دارای دسته‌ باریک مناسب جهت تقسیم مو می باشد و جنس پلاستیکی آن نسبت به قلم‌ موی مویی از دوام بیشتری برخوردار است. در انواع مختلف در بازار لوازم آرایشی عرضه می شوند و شکل و سایزهای مختلفی دارند؛ برای نمونه بعضی از انواع این محصولات دو ‌طرفه هستن که یک سمت آن برس رنگ مو و سمت دیگر آن شـانه است، این ویژگــی شت رنگ مو باعث آسـان ‌تر شدن کار برای آرایشـگران می شود

انواع فرچه رنگ مو

انواع برس رنگ مو از دسته چنس پلاستیک و مویی می باشند 

قلم مخصوص ترکیب مواد رنگ موشانه برای پوشش کامل رنگ موانتهای باریک آن برای جداسازی و تقسیم مو به کار میرود

فرچه رنگ مواز جنس پلاستیک فشرده قابل شست‌ و شوجنس برس : مویی

ویژگی های فرچه رنگ مو

برس و فرچه مو همه چیز را آسان تر می کند. به کمک این محصول می توانید رنگ مو و اکسیدان را به خوبی با هم مخلوط کنید و ترکیب یکدستی تهیه کنید. در این صورت رنگ در اکسیدان گوله نمی شود و همه موها رنگ یکسانی می گیرند.

علاوه بر این، برس باعث می شود که شما کنترل بیشتری روی رنگ داشته باشید و رنگ را دقیقا روی نواحی خاص مدنظرتان بزنید. با چتکه رنگ مو می توانید رنگ را به طور یکنواخت روی تارهای مو بزنید.

پخش نشدن رنگ روی صورت و نریختن رنگ روی ابرو و لباس بهترین مزیت این محصول است. پخش شدن رنگ و کثیف شدن همه جا از موارد کلافه کننده برای خانم ها است. اما اگر از برس مناسب استفاده کنند دیگر این اتفاقات رخ نمی دهد. بعد از رنگ گردن موها به وسیله برس می توانید از کلاه رنگ مو هم جهت رنگ گرفتن بهتر موها و پخش نشدن آن استفاده کنید.

جالب است بدانید که کاربرد برس رنگ مو محدود به رنگ نیست. با این وسیله می توانید به موهایتان ماسک مو هم بزنید. از انتهای دسته بعضی برس ها نیز می توانید برای تقسیم کردن مو به قسمت های مختلف استفاده کنید.

کیفیت برس رنگ به کیفیت موهای آن بستگی دارد. بعضی از برس ها موهای ضخیم و سفت و بعضی ها نازک و نرم دارند. بعضی پر پشت و حجیم هستند و بعضی دیگر کم حجم اند. شما باید متناسب با نوع موهایتان برس را انتخاب کنید. برس های ضخیم و کم حجم برای موهای کلفت و ضخیم مناسب هستند. در مقابل برس های انعطاف پذیر و حجیم برای موهای ضعیف و نازک مناسب تر اند. البته اگر برس خیلی نرم و انعطاف پذیر باشد نمی تواند رنگ را روی خود تحمل کند و در نتیجه رنگ از روی آن سر می خورد.

مدل کوچک تر این محصول، برس رنگ ابرو است که کارایی شبیه به برس مخصوص مو دارد. منتها سایز آن کوچک تر و حجم موهایش کمتر است و به وسیله آن رنگ کردن ابرو که جزء حساس ترین قسمت ها است، آسان تر و کار تمیزتر می شود.

خرید اینترنتی فرچه رنگ مو

در فروشگاه اینترنتی زیباما امکان مقایسه و خرید انواع فرچه رنگ مو فراهم شده است، شما میتوانید خریدی مطمئن را با چند کلیک و در هر ساعت از شبانه روز ثبت کرده و درب منزل خود تحویل بگیرید. 

قیمت  فرچه رنگ مو

شما می توانی قیمت فرچه رنگ  مو رو از زیباما مشاهده و خریداری کنید 

نظرات دیگر خریداران در مورد فرچه رنگ مو

  • خوب بود و همونی بود که میخواستم قیمتشم مناسب بود
  • جنسش نسبتا خوبه و بسیار کاربردیه، بخرید
  • چندین ساله دارم از همین نمونه استفاده میکنم عالی
فرچه رنگ مو سالن تک مشاهده بیشترمشاهده کمتر

دسته‌بندی‌ کالاها