فیلتر اعمال شده:

برند
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
جنسیت
رده سنی
تعداد در بسته
مناسب استفاده
کشور تولید کننده
قیمت
تومان تومان
جستجو پیشرفته

خرید تراش آرایشی

تراش آرایشی و کاربرد آن

هنگامی که قصد دارید مداد های آرایشی خود را مانند مداد لب، ابرو، چشم خود را تیز کنید و بتوانید با ظرافت خط بکشید. مدادهای آرایشی در صورتی که به طور مداوم مورداستفاده قرار بگیرند نوک آنها ظرافت خود را از دست می دهد و کمی پهن می شود بنابر این نیاز دارید که هر چند وقت یکبار آنها را تیز کنید.

تراش آرایشی

تراش آرایشی خوب چه ویژگی دارد؟

برای این که شما بتوانید آرایش زیبا و ظریفی داشته باشید باید نکات مربوط به زیبایی را رعایت کنید و از مهم ترین نکات داشتن مدادهای آرایشی نوک تیز است. از آنجا که مدادهای آرایشی مواد نرم و سبکی دارند برای این که آنها را تراش کرد نیاز به حساسیت بالایی در تراش آرایشی است. بنابر این تیغه های آن را بسیار تیز و حساس طراحی کرده اند. زاویه ای که در تراش آرایشی به کار رفته است بسیار با تراش های معمولی تفاوت دارد، علاوه بر آن مداد تراش نوک مداد را بلند و باریک تراش می دهد در حالی که تراش آرایشی نوک را بر اساس کاربردی که بر روی پوست وجود دارد نوکی کوتاه دارد.

البته در صورتی که نوک مداد را بیش از حد تراش کنید بسیار سریع می شکند و نیاز است که آن را مجددا تراش کنید بنابر این در اندازه نوک مداد دقت کنید.

جنس تراش آرایشی از چیست؟

جنس تراش آرایشی معمولا از پلاستیک است و تیغه آن آلیاژی بسیار محکم و مقاوم است. معمولا تراش آرایشی دارای دو تیغه است که با اندازه های مختلف طراحی شده است. تفاوت در اندازه تیغه های آن برای مدادهایی با بدنه کوچک و بزرگ است. بعضی از تراش های آرایشی دارای محفظه ای می باشند که خرده های تراش در آن جمع میشود که این خود می تواند یک امتیاز مثبت برای یک تراش آرایشی خوب محسوب شود.

مشاهده بیشتر

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورورد / ثبت نام