پیشنهادهایی تزئین کادوی ولنتاین

زیبا بودن بسته بندی کادوی ولنتاین بسیار مهم است! در ادامه برای شما عزیزان تصاویری از بسته بندی کادو برای سایزهای مختلف قرار گرفته است:

روز ولنتاین (روز عشاق و یا روز عشق ورزی) مصادف با ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن ) در بعضی فرهنگها روز ابراز عشق است.

روز ولنتاین در آسیا:

این روز در بیشتر کشورهای آسیایی جشن گرفته می‌شود. اما در کره و ژاپن و چین این جشن سابقه طولانی تری دارد. در این کشورها زنان بیشتر از مردان هدیه می‌دهند و جالب اینکه مردان تنها به عشق واقعیشان کادو می‌دهند اما زنان باید به تمام کسانی که دوست دارند هدیه بدهند.
حتی زنانی که در اداره کار می‌کنند باید به مردان همکار خود هم شکلات بدهند. این شکلات به giri choko مشهور می‌باشد و با شکلاتی به نام honmei choko فرق می‌کند و این شکلات مخصوص عشق‌های واقعی یا دوستی‌های قوی می‌باشد. در ژاپن دختران  به دخترانی که دوستان واقعی آنها هستند هم شکلات هدیه می‌دهند.
در روز ۱۴ مارس در این کشورها مردان در انتظار هدیه‌ای می‌باشند که از عشق واقعی خود دریافت کنند. این روز به نام روز سفید می‌باشد و هدیه آن گل ختمی‌ و یا شکلات سفید می‌باشد.

بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (13) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (14) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (15) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (16) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (17) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (18) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (19) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (20) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (1) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (2) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (3) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (4) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (5) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (6) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (7) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (8) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (9) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (10) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (11) بسته بندی کادو ولنتاین و هدیه برای دوست (12)


لینک کوتاه :

اطلاع از جدیدترین مطالب کاربردی در کانال تلگرام زیباما مگ |

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *